Busy do Niemiec

Busy do Niemiec z adresu na adres

Szukasz solidnej firmy, która świadczy usługi przewozu osób busami do Niemiec? Firma BHtransport organizuje przewozy do Niemiec już od 12 lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować busy na trasie Polska – Niemcy wysokiej jakości w niskiej cenie

przewóz osób

Nasze tanie busy do Niemiec spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gdy pytamy ich od opinię na temat naszej firmy, wielu z nich najbardziej docenia:

 • punktualność
 • poczucie bezpieczeństwa
 • profesjonalizm kierowców

Pasażerów przewozimy w systemie „z adresu na adres„. Oznacza to że nie musisz się martwić jak dotrzesz na dworzec lub czy ktoś odbierze Cię z lotniska. Ma to szczególne znaczenie gdy mieszkasz w mniejszym mieście oddalonym kilkaset kilometrów od portu lotniczego. To największa wygoda jaką cenią sobie nasi pasażerowie podróżujący z nami do Niemiec. Inni klienci cenią profsjonalizm naszych kierowców czy zadbaną i dobrze dostosowaną do długich tras Polska – Niemcy flotę nowoczesnych busów, które codziennie świadczą komfortowy i bezpieczny przewóz osób do Niemiec.

Z usług naszych przejazdów na trasie Polska – Niemcy korzysta wielu klientów indywidualnych, którzy zamawiają busa aby dostać się do pracy za granicą. Ponadto wielu pasażerów zamawia transport do Niemiec aby odwiedzić swoich bliskich za granicami kraju. Przejazdy dla swoich pracowników zamawia także wiele agencji pracy. Wszyscy oni cenią nasze przyjazne a zarazem profesjonalne podejście do każdego pasażera.

busy do niemiec

Tanie busy do Niemiec - cena

Ceny biletów do Niemiec rozpoczynają się od 510zł a dokładna cena za przewóz do Niemiec zależy od miejscowości z jakiej zaczynamy swoją podróż. Reasumując koszt taniego busa do Niemiec wynosi między 510zł a 630zł. Cennik obowiązuje na wszystkich trasach w systemie „z adresu na adres”. W cenie biletu moższesz ze sobą zabrać 2 duże walizki o wadze do 30 kilogramów każda oraz bagaż podręczny, który zmieścisz pod nogami. To dużo więcej niż możesz zabrac ze sobą do samolotu, nawet jeśli wykupujesz specjalnie dodatkowy bagaż. 

Przewozimy także paczki do Niemiec, których cena wynosi zawsze 300zł. Maksymalna waga to 30kg a suma wymiarów nie może przekraczać 150cm. Co ważne, akceptujemy tylko paczki, których adres leży na trasie naszych przejazdów. Dzięki temu pasażerowie korzystający z przewozu osób, nie tracą czasu na dostarczenie przesyłek.

Kiedy jeżdżą przewozy do Niemiec?

Przewozy do Niemiec w naszej firmie odbywają się 3 razy w tygodniu. Zależnie od miejscowości początkowej transport odbywa się rano lub wieczorem. Do Niemiec wyjeżdżamy w każdą Sobotę, Niedzielę, Wtorek oraz Czwartek. Gdy wracasz, możesz zamówić busa na Poniedziałek, Środę lub Piątek. Codziennie z usług naszej firmy korzysta wielu pasażerów. Rezerwacje na Przewóz osób Polska – Niemcy przyjmujemy codziennie w godzinach pracy naszej firmy. 

Przewóz osób busem do Niemiec BHTRANSPORT

Jak zarezerwować busa?

Aby dokonać rezerwacji przejazdu z adresu na adres, najlepiej jak przygotujesz niezbędne informacje:

 • Data wyjazdu
 • Początkowy adres podróży w Polsce
 • Docelową lokalizację w Niemczech
 • Dane pasażera dla którego zamawiasz busa
 • Jeśli posiadasz więcej bagażu, przekaż nam taką informację

Zapraszamy do kontaktu:

+48 510 909 800.

niemcy berlin

Gdzie jeździmy?

Usługę przewozu osób do Niemiec w systemie „od drzwi do drzwi” świadczymy na terenie wszystkich miejscowości położonych na terytorium województw:

 • śląskie
 • opolskie
 • dolnośląskie
 • małopolskie
 • podkarpackie
 • lubelskie
 • lubuskie
 • wielkopolskie
 • świętokrzyskie

A gdzie w Niemczech?

Busem firmy BHTRANSPORT dostaniesz się z Polski do Niemiec pod wskazany adres praktycznie do wszystkich mniejszych i większych miejscowości. To duże ułatwienie dla pasażerów, gdyż często podróżują oni do pracy w różnych częściach kraju, gdyż nie muszą oni za każdym razem szukać innego przewoźnika do Niemiec

Sprawdź najpopularniejsze kierunki:


Podsumowując, wybierając nasze busy Polska -Niemcy otrzymujesz usługę
wysokiej jakości w realtywnie niskiej cenie. Wielu pasażerów uważa, że przewozy świadczone przez BHTRANSPORT to najlepsza alternatywa dostępna na rynku. Sprawdź nasze opinie i zamów swój przejazd!