Busy do Belgii

Busy do Belgii z Polski

Przewozy busami do Belgii to chętnie wybierana usługa przez naszych Klientów. Przewóz osób z adresu na adres na trasach Polska – Belgia cieszy się niesłabnącym od lat zainteresowaniem. Nasze busy przewożą pasażerów z wskazanego adresu w Polsce bezpośrednio pod wskazane miejsce docelowe w Belgii. Jeździmy rano i wieczorem. Nie ważne czy pracujesz bądź mieszkasz w Brukseli, Antwerpii, Gandawie czy Liege – zawieziemy Cię dokładnie w wybrane przez Ciebie miejsce.

W systemie „door to door” obsługujemy województwa:

 • śląskie (m.in. Katowice, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Częstochowa, Jaworzno, Mysłowice, Gliwice, Ruda Śląska, Pszczyna, Bielsko-Biała)
 • opolskie (m.in. Opole, Namysłów, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Kluczbork, Olesno)
 • dolnośląskie (m.in. Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Wałbrzych, Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Jelenia Góra, Żmigród, Oleśnica)
 • małopolskie (m.in. Kraków, Brzesko, Bochnia, Oświęcim, Nowy Sącz, Gorlice Nowy Targ a nawet całe Podhale, łącznie z Zakopanym i Białką Tatrzańską)
 • podkarpackie (m.in. Rzeszów, Jarosław, Dębica, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sanok, Jasło, Sanok, Krosno, a także Bieszczady)
 • świętokrzyskie (m.in. Kielce, Stąporków, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Połaniec, Sędziszów)

Naszych pasażerów odbieramy busem z wskazanego miejsca w ww. miastach oraz większości miejscowości znajdujących się na terenie powyższych województw. 

Dokładnych informacji udzielą Ci nasi konsultanci pod numerem telefonu:

+48 510 909 800.

busy do belgii bhtransport

Busy z Belgii do Polski

Oprócz przejazdów busami z adresu na adres w kierunku PolskaBelgia świadczymy również przewóz osób w kierunku odwrotnym. Wielu naszych pasażerów jadących naszym busem do Belgii, postanawia również wracać za pośrednictwem naszej firmy. Przy podróży w 2 strony nasza firma oferuje rabaty. Ponadto dla stałych Klientów również są przewidziane zniżki. Więcej informacji uzyskasz na naszej infolinii.

Przejazdy w atrakcyjnej cenie

Oferujemy usługi przejazdu busami z adresu na adres w atrakcyjnej cenie. Ceny przewozu osób busem z Polski do Belgii oraz w kierunku powrotnym z Belgii do Polski zaczynają się już od 510zł. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku. Transport paczek na tej trasie to zawsze koszt 300zł, niezależnie od wymiaru i wagi. 

W cenie biletu możesz ze sobą zabrać niemały bagaż. Dokładnie każdy pasażer może ze sobą wziąć dwie duże torby oraz mały bagaż podręczny. 

flaga belgii

Przewóz osób do Belgii z 11 województw!

Dzięki zaufaniu tysięcy Klientów, którzy postanowili wybrać przewozy z naszą firmą, byliśmy w stanie poszerzyć obsługiwany obszar z którego jeżdżą nasze busy. Od początku 2022 roku oprócz powyżej wymienionych województw oferujemy przejazdy busem do Belgii z województwa lubelskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, lubuskiego. Najpopularniejsze obsługiwane trasy:

 • Poznań – Bruksela
 • Żary – Antwerpia
 • Warszawa – Turnhout
 • Łódź – Hasselt
 • Lublin – Namur

Oprócz dużych aglomeracji nasza firma obsługuje także mniejsze miejscowości położone na terytorium tych województw.

Przewozy Polska - Belgia najwyższej jakości

Firma BHtransport świadczy usługi przewozu osób do Belgii, zachowując najwyższe standardy obsługi Klienta. Na zadowolenie pasażerów wybierających się w podróż do Belgii naszymi busami wpływa kilka czynników.

Po pierwsze: uwielbiamy krytykę klientów! Tak, dokładnie tak jak czytasz. Oczywiście lubimy, gdy pasażerowie wybierający podróż do Belgii naszymi busami są zadowoleni i otrzymujemy od nich najwyższe oceny w opiniach google. Jednak dzięki krytyce jesteśmy w stanie ciągle polepszać jakość naszych usług. Słuchamy wszystkich uwag naszych pasażerów i staramy się z dnia na dzień świadczyć coraz lepsze przewozy

Po drugie: nasz nieustający w wysiłku dział rekrutacji dba o nieprzypadkowy dobór kadry kierowców. Wielu pasażerów, również w opiniach przyznaje, że największą zaletą naszej firmy są właśnie nasi kierowcy. Nie spotkacie Państwo na trasie niedoświadczonego kierowcy. Osoby za kółkiem naszych busów, to kierowcy ze sporym doświadczeniem, refleksem i skupieniem na drodze. Ponadto są to pomocni i elokwentni ludzie. Każdy przejazd naszym busem pozostawia miłe wspomnienia. Gdy zabierasz w podróż duży bagaż, nie musisz się niczym martwić. Nasi kierowcy pomogą Ci go znieść i włożyć do busa.

Doświadczony dział logistyki i obsługi Klienta sprawia, że każda trasa jest maksymalnie zoptymalizowana. Wybierając się w podróż naszym busem z Polski do Belgii dotrzecie Państwo w możliwie krótkim czasie.

Kiedy jeżdżą busy do Belgii?

Nasze busy jeżdżą rano i wieczorem. Na niektórych trasach nawet codziennie. Dokładny terminarz jest dostępny pod numerem: 

+48 510 909 800.