O nas

Nasza firma powstała wychodząc na przeciw Państwa potrzebom. Lata doświadczeń w branży przewozu osób zaowocowało stworzeniem marki BHtransport.pl i możliwością zaoferowania Państwu najwyższych standardów. Nasza flota to praktycznie nowe samochody, skrupulatnie serwisowane w autoryzowanych serwisach. Realizujemy przewozy osobowe z województw: podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie i opolskie, mazowieckie, lubelskie, lubuskie, łódzkie.
O Państwa bezpieczeństwo podczas podróży dbają wykwalifikowani, kulturalni i doświadczeni kierowcy. Każdy pasażer na czas podróży jest objęty ubezpieczeniem NW a podczas nieprzewidywalnych problemów podczas podróży, najwyższy pakiet pomocy assistance, minimalizuje wszelkie ewentualne nieprzyjemności.
Nasza firma dba także o najwyższy komfort Państwa podróży. W każdym rzędzie siedzeń znajdują się gniazdka do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. W części pasażerskiej działa niezależny system klimatyzacji i ogrzewania. Pasażerowie naszej firmy bardzo często chwalą dużą przestrzeń na nogi. Dokładamy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i miło wspominali wspólną podróż.
busy do niemiec